seperatör kesim

CNC Seperatör

CNC Seperatör son dönemlerde oldukça sık araştırılmaktadır. Hâl böyle iken sizlere bu konu hakkında bir makale yazmak istedik. Yazımıza başlıyoruz.

Seperatör Nedir?

Seperatör denilince akıllara farklı farklı ürünler gelmektedir. Ayraç , Paravan , Ayırıcı gibi çeşitli çeşitli yüzlerce farklı isimle adlandırılmaktadır. Seperatörler ; bulunduğu ortamdaki gizlenmesini istediği yeri gizlemeye yaramaktadır. Ayrıca bulunduğu ortama görsel güzellik de katmaktadır. Seperatör yalnızca evlerde değil , ofislerde , işyerlerinde , AVM Mağazalarında da kullanılmaktadır.

Seperatör Nerelerde Kullanılır?

Genellikle evlerde kullanılan seperatör son zamanlarda çeşitli yerlerde de kullanılmaktadır. Holü ayıran kiler gibi görünmesi istenmeyen yerlere takılmaktadır. Son zamanlarda özellikle pandemiyle birlikte insanların daha fazla evde vakit geçirmesi bu süreci biraz değiştirmiştir. Evin standart görüntüsünden sıkılan insanlar daha hoş bir görüntü görmek istemektedir. Seperatör tam bu noktada devreye girmektedir. Evin salonuna , köşelerine ya da holüne monte edilmektedir. Ofislerde ise genelde salonlara uygulanmaktadır.

CNC Seperatör Çeşitleri

Seperatör tek başına bir malzeme değildir , bir isimdir. Ahşaptan üretilen Seperatörden , Pleksiden üretilen Seperatöre kadar onlarca farklı çeşit vardır. CNC Seperatör çeşitlerinde en çok satış yapılanları sizler için derledik

1-)Ahşap Seperatör

en uygun ahşap seperatör

Ahşap Kesimden yararlanılarak üretilen Ahşap Seperatör çeşitleri en yaygın olarak kullanılan paravan modelleridir.

2-)Plastik Seperatör

Plastik Seperatör ; pek çok tercih edilmese de piyasadaki en hesaplı görsel değerli paravandır. Plastik Seperatör Fiyatları diğer modellere göre oldukça uygundur.

plastik seperatör modelleri

3-)MDF Seperatör

mdf seperatör modelleri

Yine bir ağaç ürünü olan MDF ; seperatör üretiminde oldukça sık tercih edilmektedir. MDF Seperatör Fiyatları , diğer paravan fiyatlarıyla hemen hemen aynıdır.

Seperatör Fiyatları oldukça uygun olabilmektedir. Fiyatlandırmayı etkileyen nedenler arasından seçilecek olan malzeme tercihi önemlidir. Plastik Seperatör ila Ahşap Paravan arasında mutlaka fiyat farkı olacaktır. Dekoratif seperatör modelleri arasında en çok tercih edileni tartışmasız Ahşap Seperatör Modelleridir. CNC Seperatör Fiyatları için en net ve doğru bilgiyi WhatsApp Destek Hattımızdan alabilirsiniz.

CNC Seperatör Fiyatları

Fiyatlandırma bakımından en hesaplı dekor malzemelerinden olan Seperatör değişkenlik göstermektedir. Bahçe için Ahşap Seperatör ya da Mutfak Salon Arası Seperatör modelleri arasında fiyat farkı olacaktır. Bunun nedeni ebatlama ile alakalıdır. Tabii ki sadece boyut değil , kalınlık , işlenecek motif gibi etkenler de fiyata doğrudan müdahele etmektedir. Ayrıca işlenecek olan motif mutlaka öncesinden tasarımcıya paylaşılmalıdır. Bu sebeple motifin işleneceği süre önemlidir. Özel ölçü seperatör modelleri ile sektöre damga vuran CNC KESİM adresi en doğru adres olacaktır. Ayrıca seri üretimde %10 İskonto indiriminiz olduğunu da unutmayın. Sonuç olarak fiyat teklifini ileteceğimiz anda mennun olacaksınız. Bu sebeple %100 doğru yerdesiniz. Bu sebeple bizlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın