Bursa Lazer Kesim

Bursa Lazer Kesim Merkezi olarak ; kesme/kazıma/markalama ihtiyacınıza yönelik tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz. Lazer Markalama , Ahşap Lazer Kesim gibi tüm işlemler için en doğru yerdesiniz!

Bu kesim ile sadece kesme işlemi yapılır diyorsanız muhtemelen yanlış bilgiye sahipsiniz. Lazer Makinesi ile Ahşap Kazıma , Lazer İşleme ve Lazer Markalama işlemlerinin tamamı yapılmaktadır.

Lazer Markalama

Bursa Lazer Markalama Merkezi olarak ; Ahşap , Plexi , Dekota ürünlerin markalama işlemlerini yapmaktayız. Lazer Markalama ; yüzeye yoğun bir ışın vererek üzerine koyulan materyalin üzerine işlenmesidir. Logo , isim ve hatta son kullanım tarihine kadar herşey Lazer Markalama ile kolayca yapılabilmektedir. Aynı zamanda Lazer Markalama ile faydalardan yararlanın!

  • Taklit edilme , sahtecilik gibi kurumu zedeleyen gerçek dışı markalardan kendinizi koruyun
  • Hiç bir şekilde bakım gerektirmez. Kontrol etmenize gerek kalmadan ; markalama işlemi uzun ömürlü bir şekilde ürün üzerinde olacaktır. Bununla birlikte tek bir ücret ile yıllarca ürünü kullanabilirsiniz.

Ahşap Yakma

Ahşap Yakma ; Lazer Makinesi ile yapılmaktadır. Bu sebeple Bursa Ahşap Yakma konusunda tecrübemizle sizlere de hizmet vermeyi çok isteriz. Ahşap Yakma ; lazer makineleri sayesinde istediğiniz ahşap ürünü yakabilir. Görsel değeri yüksek olan ahşap (sunta,mdf,mdflam vb.) çok daha şık bir görüntü sunmaktadır.) Ayrıca sizler için mükemmel bir kozmetik olacaktır.

Ahşap boyutu ve uygulanacağı yere göre işlem süresi değişkenlik gösterebilmektedir.Bununla birlikte Ahşap Yakma ile bir çok materyal yapılmaktadır. Sandalye , Doğrama Tahtası , Menü , Tabak vb. ürünler Lazer Yakma işlemi ile yapılmaktadır.

Pleksi Lazer Kesim

Plexiglass ya da kısa adıyla Pleksi Lazer Kesim Makinelerinde kesilmektedir. Aynı zamanda plexi gibi dekoratif bir ürünün markalama , kesme gibi işlemleri son derece hoş bir görüntü sunmaktadır. Sonuç olarak Plastik türevi olan Plexiglass ; PETG Lazer Kesim , Mika Lazer Kesim gibi işlemlerle de kullanılabilmektedir.

Bursa Lazer Kesim Merkezi

Lazer Kesimde yılların olmuş olduğu tecrübe ile sizlerleyiz. Aynı zamanda Ahşap Kesim , Ahşap Lazer Kesim , CNC Lazer Kesim gibi tüm işlemler yapılmaktadır. Bununla birlikte Lazer Kesimde sizler için en uygun fiyatlandırmayı sunmaktayız. Dilerseniz aşağıdaki linklere tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Strafor Kesim için lütfen bursastrafor.com.tr‘yi ziyaret ediniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir