cnc kesimle ne yapılır

CNC Kesimle Ne Yapılır? 10 Adımda E-Ticaret Fikirleri

CNC Kesimle Ne Yapılır? 10 Adımda E-Ticaret Fikirleri adlı yazımıza hoşgeldiniz. Son dönemlerde artan E-Ticaret popülasyonu mağaza sahipleri için kaçırılmayacak fırsatlar arasındandır. Özellikle başta gelen 1-2 pazaryeri uygulaması satıcı sayısı 1.000.000 kişiyi aşmış durumdadır. Hâl böyle iken mağaza sahipleride yeniliğe ayak uydurup kendilerini E-Ticaret Dünyasına atmak istemektedirler.

İnternetten Hangi Ürünler Satılır?” , “İnternetten ahşap ürün satma?” yaygınca aratılan cümlelerden oluşmaktadır. Peki uygulamadaki adımları uyguladınız ve mağazanızı oluşturdunuz. Peki hangi ürünlerin satışını yapacaksınız? Mağaza sahipleri bu konuda oldukça kararsız kalabilmektedir. Sadece satıcı hesabı oluşturmak E-Ticarette başarı getirmez ; kaliteli ürünler sizlerin referansı olmaktadır. CNC Kesimle Ne Yapılır diye soruyorsanız doğru yerdesiniz!

İnternette Satışı Yapılacak Ürünleri Bulmak – CNC Kesimle Ne Yapılır?

CNC Kesimle Ne Yapılır? sorusunun cevabı olarak ; Özellikle ahşap ürünlerin son dönemde yaygınlaşması ve mobilya sektöründeki hareketlilik bir çok uygulamada da gözükmektedir. Türkiye’nin önde gelen pazaryerlerinde mobilya kategorisi oldukça hareketlidir. Duvar askıları , raflar , orta sehpalar , abajular , lambaderler ve çok daha fazlası. Üretimini yapacağınız ürünlerin bir çoğu CNC Ahşap Kesim ile üretilebilmektedir. CNC Yatak Başlığı gibi Satılacak ürünü bulun gerisini biz halledelim.

Kesim işlemi için öncelikle uygun ürün bulunmalıdır. CNC Kesimle Ne Yapılır diye soruyorsanız Bu ürünler sadece ahşap ile sınırlı kalmayabilir. İstediğiniz ürün Strafor ya da Pleksi ürünlerde olabilir. Bu ürünlerde oldukça farklı modeller , farklı tasarımlar mevcuttur. Örnek verecek olursak strafor duvar dekorları son dönemde oldukça satılan motiflerdir. Maaliyetinin uygun olması ve ciroda ciddi kârlar elde ettirebilir. Sizler için bir kaç örneği derlemek istedik.

CNC Kesim ile Hangi Ürünler Üretilir?

Konsept çeşitliliği ile bilinen ürünlerin çoğu CNC Router Kesim işlemi sayesinde oluşturulmaktadır ve hâl böyle iken CNC Kesimle Neler Yapılır? sorusu sorulmaktadır. CNC Router Kesim ile ; ahşap , pleksi , strafor , dekota , foreks ve solid polikarbonat kesimi yapılmaktadır. Strafor ürünleri yerel mağaza olan strafor ürünleri kesimi yapan yerlerden bulubailirsiniz.

a.) Seperatör Üretimi

Seperatör Modelleri son dönemde bir hayli popülerlik kazanmış ürünlerdir. CNC Kesimle Ne Yapılır? diyorsanız Seperatör mükemmel bir tercih olacaktır. Kullanım alanı Ev,Ofis,AVM,İşyeri gibi akıllara gelebilecek hemen hemen bir çok yerde olabilir. Asıl amacı gizlemek / paravanlamak olan bu ürün artık dekoratif amaçlarla da kullanılmaktadır. Bu ürünler ahşap , pleksi , dekota , strafor gibi çeşitli materyallerden üretilebilir. İnternet ortamında 1.000TL ila 20.000TL arasında satış fiyatı olduğu görülmektedir. İstediğiniz özgün modelleri beğenebilir ya da haricen farklı model tasarlatabilirsiniz. Bu tamamen sizlere kalmış bir durumdur. Seperatör Çeşitliliğinin en yoğun olduğu firmalardan biri olduğumuzu hatırlatalım. 4000+ küsür seperatör modeli ile istediğiniz seperatör ürününün kesim işlemini yapabiliriz. En çok tercih edilen modelin Ahşap Seperatör olduğunu hatırlatmakta fayda var.

b.)Duvar Dekor Üretimi

Duvar Dekorları bir diğer popüler ürün kategorileri arasında yer almayı başarmıştır. Özellikle pandeminin etkisiyle insanlar artık evlerinde daha çok vakit geçirmektedir. Bu süreçte evlerine dekoratif güzellikler aramaktadır.Uygun fiyatlarla alınabilecek en doğru ürünün duvar dekoru olduğunu söylersek yanlış olmayacaktır. Duvar Dekorları ; ahşap , pleksi , MDF , MDFLAM , Sunta , SUNTALAM ürünlerden üretilebilmektedir. Fiyat politikanıza göre her türlü duvar dekorunun üretimi yapılabilmektedir. Siz modelleri tercih edin , biz sizler için üretelim. Üretilecek olan ürünü bulamadıysanız hiç üzülmeyin. 1000+ hazır ürün portföyüyle duvar dekorunuzu beraber seçelim , üretimine başlayalım.

c.)Sehpa & Masa

Her evin bir salonu , her salonun bir sehpası olmazsa olmazdır. CNC Kesimle Ne Yapılır diye sorulduğunda zigon sehpa , kavisli sehpa , masa demeden geçemiyoruz. Bir çok sehpa modeli olmasına karşın yeni fitüristik tasarımlarla farkınızı ortaya çıkartın! Ahşap ayaklar , pleksi panel ve içerisine bitki yerleştirilebilen örnek sehpalar son dönemin en popüler ürünleri arasındadr. Satış rakamlarını yakaladıktan sonra artık CNC Kesimle Ne Yapılır diye bir soruyu aklınızdan çıkartmış olacaksınız! Yenilikçi ve modern bir sehpa & masa konsepti En Çok Satanlar kategorisine çok rahatlıkla girebilmektedir. Dilediğiniz modelinin fason cnc kesim işlemini yaptırabilir ya da özgün modellerle satış cirolarınızı yükseltebilirsiniz.

d.)Çalışma Masası & Laptop Sehpası

Bilgisayarların hayata girmesi ile toplumsal yapımıza kadar bir çok şey değişti. İnsanlar artık bilgisayar üzerinden herşeyi yapabilmektedir. Hâl böyle iken özellikle Dizüstü Bilgisayarlar(Laptoplar) günümüzdeki en popüler ürünler haline gelmiştir. Laptop sehpaları , çalışma masaları bu bilgisayar sayesinde satış oranlarını ciddi şekilde yükseltmiştir. Ortama görsel güzellik katan , laptopları koruyan ve insan sağlığı için dik duruş ve kondisyon sağlayan laptop sehpalarının satışı ciddi kâr marjı bırakabilir. CNC Kesimle Ne Yapılır diye soranlara en yüksek kâr marjı bırakan ürünlerin Laptop Stantları/Sehpaları ve Çalışma Masaları olduğunu söylesek pek de yanlış bir bilgi aktarmamış oluruz. En güncel Laptop Stantlarımıza bakmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu ürünlerin haricinde CNC Kesimle Ne Yapılır? sorusuna cevap bulabileceğiniz bazı ürünleri sizler için listeledik.

  • Strafor Dekorlar
  • Ahşap Mobilya Köşelikleri
  • Koltuk Koruyucu Ahşap Yanlıklar
  • Masa üstü ahşap dekorlar
  • 3D Ahşap Modeller

CNC Kesimle Ne Yapılır? CNC Kesim Ne İşe Yarar?

CNC Router Kesimi ; ahşap , strafor , plexiglass , solid gibi çeşitli materyallerin belirli bir eksenle düzgün yapılan kesim işlemidir. Kesim işlemlerindeki hassasiyet ve seri üretimde firesiz kesim ile CNC Router Kesim en çok tercih edilen kesim çeşitidir. Hâl böyle iken organizasyoncular , mobilyacılar , e-ticaret işiyle uğraşanlar yoğunlukla bu kesimi tercih etmektedir. Seri üretimde mutlaka CNC Kesim tercih edilmelidir. Sanayi tipi CNC Kesim vardır , fakat Router Kesim daha minimal işlemler için geçerlidir. CNC Kesimle Ne Yapılır sorumuza tekrar gelecek olursak sizler için Neler Yapılabilir derledik.

Strafor Kesim Nedir? Strafor ile Neler Üretilir?

Strafor Kesim ; EPS Straforun (Genleştirilmiş Polistiren Strafor) kesim işlemine verilen isimdir. Bu kesim ile bir çok dekoratif ürün elde edilebilir.Bunlar Logo , Duvar Dekorları , Organizasyon Ürünleri , Köpük Harf Kesim gibi işlemler olabilmektedir. Bu konuyla alâkalı internet gezintinizde binlerce ürün karşınıza çıkabilmektedir.

Son dönemlerde popülerliğini arttıran strafor ürünler son derece ilgi çekici ürünler olabilmektedir. Masrafı düşük , kâr marjı yüksek bir diğer projede strafor ürünler olabilmektedir. CNC Kesimle Ne Yapılır denildiğinde akıllara Strafor ürünlerin geldiğini de unutmayalım.

Strafor ürünlerin yalnızca görselliği değil aynı zamanda kargo masrafı da oldukça düşüktür. Sıkıştırılmış polistiren maddeden oluşan bu ürünler ağırlık yapmaz. Kaplayacağı alan çok küçüktür. Bu sebeple kargo sürecinde sizlere ağırlık ve desi masrafı ilave ettirmeyecektir. İster anlaşmalı kargo ile çalışın isterseniz de şubesiz çalışın en uygun fiyatlandırma strafor ürünlerde çıkacaktır.

Sizlerin istediği tüm ürünlerin özel olarak imalatını da yapabilmekteyiz. Üstteki fotoğrafta görünün Superman tasarımlı strafor logo daha da değiştirilebilir. Dilerseniz kişiye özel logo tasarlayıp bunun motifini işleyebiliriz. Ya da kişi ismini yazabiliriz. Doğum günleri gibi özel günlerde strafor masa ile hem ekonomik hem de görsel değeri yüksek sürprizler hazırlamanız mümkün olacaktır. Peki fiyatlandırma nasıldır?

CNC Kesimin Fiyatları Nedir? Neden CNC Kesim Yaptırmalıyım?

CNC Kesim işleminin CNC Router Makinası ile yapıldığını söylemiştik.CNC Kesimle Ne Yapılır? diye soruyorsanız fiyatlandırmayı da bilmelisiniz. CNC Makineleri genelde saat/dakika usulü ile çalışmaktadır. Farklı bir fiyatlandırma ise tabaka başına kesim fiyatlarıdır. Bu süreçte kesilecek olan ürünün kesim zorluğu devreye girmektedir. Basit bir örnek ile 1000 delikli bir straforun kesim süresi ile 4 köşeli bir mobilyanın kesim süresi aynı olmayacaktır. Burada sizden saatlik ücret talep edilebilir. CNC Kesimle Ne Yapılır diye soracak olursanız bunun tek maliyetinin kesim ücreti olduğunu unutmayın.

CNC Kesimle Ne YapılırFiyatları
Seperatör Modelleri1000 TL ila 3000TL arası
3D Modelleme1000 TL ila 9000TL arası
Yatak Başlığı Modelleri1000 TL ila 6000 TL arası
Ahşap Duvar ModelleriAdet başı 50TL ila 1500TL arası
TablolarAdet başı 75TL ila 750TL arası
CNC Kesim Fiyatları

Similar Posts

Bir yanıt yazın