Hakkımızda

Yalçin GRUP

cnckesim.net.tr bir Yalçin GRUP Şirketidir. Yalçin Grup ; www.cnckesim.net.tr , www.strafor.net.tr ve www.bursareklamci.com adresleri gibi sektörde öncü web sayfalarını geliştirmektedir. Geliştirilen web sayfaları sayesinde yurt içi ve yurt dışı bir çok işletmeye fason kesim imkanı sunmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Ahşap Kesim , Dekota Kesim , Strafor Kesim , Pleksi Kesim gibi hizmetlerde profesyonel bir kesim anlayışı sunmaktadır. Profesyonel ekip , kaliteli işçilik ve uygun fiyatlandırma ile bir çok rakibimizi geride bırakarak sektördeki öncü yerimizi aldık.

yalçin grup hakkımızda
yalçin grup hakkımızda
cnc ahşap işleme
cnc ahşap işleme

Kuruluş 2011

2011 yılında Bursa’da başlamış olduğumuz bu yolcukta ; Bursa ile sınırlı kalmayıp bir çok işletmeye ulaştık. Başta Türkiye’miz daha sonrasında Avrupa’nın bir çok ülkesine satış ve kesim yapma başarısı sağladık. Hakkımızda gelen tüm yorumları sevinçle karşıladık.

Misyonumuz

Türkiye ve Dünya ülkelerindeki tüm müşterilerimize âdil bir şekilde hizmet sunmak. Hizmet sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet ederek , yeni personel istihdamı sağlamak. Personelimizin sürekli gelişmesini ve mutlu bir şekilde çalışmasını sağlamak. Sağlanan bu hizmette personel ve müşteri ayırt etmeksizin herkese eşit bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Türkiye ve Avrupa’da tanınan , Dünya Standartlarında , yeniliklere öncülük eden CNC Kesim Hizmeti veren bir kuruluş olmak. Yurt içi ve Yurt dışı tüm hizmet verdiğimiz müşterilerimize eşit , adil ve kalite politikamızla hizmet vermek. Bu süreçte başta Avrupa olmak üzere yurt dışında satış işlemlerimizi gerçekleştirerek ülkemize döviz girdisi sağlamak.