Seperatörler ; genellikle dekorasyon amaçlı kullanılan bölme başlıklardır. Evlerde , ofislerde bilimum görselliğin hoş olduğu mekanlarda oldukça sık görülmektedir. Ahşap , MDF ya da Dekotadan üretilen bu Seperatörler binlerce farklı tasarıma sahip ürünlerdir. Gelin sizlerle seperatör incelemesi yapalım.

Seperatör Nedir?

Genellikle dekorasyon amaçlı kullanılan Ahşap , Mdf , Dekota gibi ürünlere verilen isimdir. Genellikle gözükmesi istenmeyen yerlere kullanılan bu malzeme özellikle son yıllarda dekorasyon amaçlı tüm odalara , evlere , ofislere kullanılmaktadır. Kullanılan bu ürün çok farklı materyallerden üretilebilmektedir. Ahşap Seperatör bunlardan yalnızca bir örnektir. En çok tercih edilen ürünler arasında sadece ahşap değil ; uygun maliyetli mdf’de kullanılmaktadır. Bulunduğu ortama dekoratif görsellik katan bu ürünlerin birbirinden farklı binlerce modeli vardır. Özel tasarım olarak da üretilmektedir.

Seperatör Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanı oldukça geniş olan ürünler bir çok yerde kullanıma uygundur. Kullanılan yerler arasında ofisler, AVM’ler , plazalar ve evler bulunmaktadır. Dekoratif amaçla kullanılan bu ürünler son yıllarda herkesin evine kadar girmiştir. Genellikle bağlantı noktası dediğimiz hollerde kullanımı oldukça fazladır. Maliyet bakımından oldukça uygun olan bu dekoratif malzemeler ; evlerde sıkça tercih edilir. Bunun için bir kaç model örneğini sizler için derledik. Modellere bakmak için buradaki alana tıklayarak Galeri sayfamıza gidebilir ve çeşitleri görebilirsiniz.

Paravan Bölmelerin Kullanım Amaçları

Diğer adıyla Paravan Bölme olan bu ürünün kullanım amacı birden fazladır. İşlevsel ve estetik görünümü sayesinde bir çok alanda kullanılan paravan bölmelerin kullanım amaçlarını sizler için derledik;

  • Görülmesini istemediğiniz tüm ortamları sizler için kaldırır/ayırır. ( İç Mekanlarda yoğun olarak kullanılsada dış mekanlarda da tercih edilmektedir. Örnek Görsel için Tıklayın.)
  • Tasarruf sağlar. Eski duvarlarınızı gizlemek için kullanılan yöntemlerden birisidir. Bu şekilde ekstra masrafa gerek kalmadan sadece bir seperatör kullanarak maliyeti en aza indirger.
  • Montajı yapıldığı ortama farklı bir hava katar.
  • Portatiftir. Kurulumu kolaydır.

Seperatör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Kalınlık açısından doğru bir kalınlığı tercih etmelisiniz. Mekana göre kullanılan malzemeyi doğru tercih etmelisiniz. Panelin fazla kalın olması kötü görüntüye sebep olur. Gereğinden fazla ince olması ise kırılmaya neden olacaktır. Bu durumda en doğru bilgiyi üreticiden almak sizin için daha sağlıklı olacaktır. Tüm bu bilgilere ulaşmak için CNC KESİM adresinden bilgi alabilirsiniz ve bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm içerikler için bizimle iletişime geçin. İletişime geçtikten sonra fiyat teklifi almayı unutmayın. Fiyat teklifi alındıktan sonra en uygun fiyatlandırmanın bizde olduğunu farkedeceksiniz.